#HAKKIMDA

Ben Kimim?

Tüm dünyada yükselen değer olarak kabul edilen internet teknolojileri alanındaki yoluma 2013 yılında ismeteroglu.com alan adını alarak başladım.

Dünyada bu denli önemli olan bir sektörün en önemli adımlarından biri olan alan adı almanın sonrasında bir alan adı ile neler yapılabilir konusu üzerine kendimi geliştirdim. Bu konuda bir çok eğitim seminerine önce dinleyici daha sonra eğitmen olarak katıldım. Ülkemizin önemli şehirlerinde internet teknolojileri ve bu sektörde neleri nasıl yapabileceklerimizle ilgili seminerler verdim. Nasıl yapabileceğimize cevap olarak alan adınının dikkat çekici ve amaca uygun bir tasarım ile birleşmesi bir çok soruyuda ortadan kaldırmaktaydı. Bu amaç doğrultsunda 2015 yılında bir websitesini tasarlamanın en etkili yollarından biri olan WordPress eğitimini yaygınlaştırmak için İsmet Eroğlu Youtube kanalımı açtım. Kısa süre içinde bu Youtube kanalı ülkemizin WordPress eğitimini anlatan, bu konuda en fazla izlenme ve abone sayısına ulaşan kanalı haline gelmiştir.

2013-2018 yılları arasındaki bu süreçte öğrendiğim bir çok bilgi ve edindiğim bir çok tecrübe oldu. Bilgi paylaştıkça çoğalır misyonu ile çıktığım bu yolda bilgilerimi paylaşmaya Youtube kanalımın ardından daha da fazla kişiye aktarabilmek amacıyla şimdi de Udemy de sizlerleyim.

Burada benimle yeni tanışacak arkadaşlarım referans olarak İsmet Eroğlu Youtube kanalında bulunan videoları izleyebilir ve yorumları okuyabilirsiniz.

Blog/Haber

Sıfırdan hiç bir bilginiz olmadan, blogunu kendi adınla açabileceksiniz. Referanslar sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kurumsal

Kimseden destek almadan, kurs videolarını izleyerek kurumsal sitenizi tek başınıza kurabileceksiniz.

E-Ticaret

Kendi E-ticaret sitenizi en modern şekilde kurup istediğin ürünleri internetten satabileceksiniz.

Yeni Tanışacağımız Arkadaşlar için

YOUTUBE

A’dan Z’ye WordPress Eğitimi için

UDEMY