#BAŞVURU

Sadece Udemy kursu katılımcısı arkadaşlar ile web site yönetimi, işleyişini öğrenmek ve öğrendiklerimizi uygulamak adına Budabise.com isminde bir site oluşturduk. Hedefimiz Alexa’da ilk 10 bine girmek. Sizde kendi projelerine başlamadan önce tecrübe ve bilgi edinmek adına ekimize katılabilir ve web site yönetimi ile alakalı aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Çalışma grubuna katılma isteği göndermeden önce lütfen aşağıdaki şartları okuyunuz.

*Katılımcılardan 3 günde bir en az 300 kelimeden oluşan güzel ve özgün bir yazı hazırlaması ve sitede yayınlaması istenecektir.  En önemli şart budur. Şartı yerine getiremeyecek arkadaşlar lütfen başvuru yapmasın zaten 1 ay içerisinde 10 içerik üretemiyorsanız kendi sitenizi açtığınızda da başarılı olamanız mümkün olmayacaktır.

*Çalışma gurubuna katılım başvurusu göndermek için Budabise.com sitesinde bulunan kategorilerden her hangi birisi ile alakalı bir adet minimum 300 kelimeden oluşan güzel bir yazı hazırlayıp form kısmından göndermenizi rica ederiz. Ne kadar uzun ve güzel bir yazı olursa gruba katılma olasılığınız o kadar yüksek olacaktır.

*Lütfen özgün ve kendi hazırladığınız bir yazıyı gönderiniz. Kopya içerik ile başvuru yapanların başvurusu dikkate alınmayacaktır.

*Katılımcılar bu çalışmaya katılırken herhangi bir ücret ödemeyeceği gibi kendilerine her hangi bir ödeme yapılmayacak.

*Başvuru formunu doldurup göndermenize müteakip 24 saat içinde olumlu veya olumsuz size mail ile geri dönüş yapılacaktır. Olumsuz olursa tekrardan bir yazı hazırlayı tekrardan başvuru yapabilirsiniz.

#Beni Youtube’da da takip edebilirsiniz

Yeni Tanışacağımız Arkadaşlar için

YOUTUBE

A'dan Z'ye WordPress Eğitimi için

UDEMY